Strony www

Strony www to jedne z najczęściej realizowanych przez nas projektów, zarówno wizytówki dla freelancerów, jak i strony dla firm. Najczęściej wyróżniamy dwa rodzaje stron:

  • klasyczne składające się z kilku podstron tzw. nawigacja pozioma oraz
  • typu one page, gdzie większość informacji znajduje się na jednej podstronie tzw. nawigacja pionowa.

Oczywiście my nigdy się nie ograniczamy dlatego często stosujemy również miksy dwóch powyższych, po to by przedstawić najważniejsze informacje i dodać np. moduł bloga i/lub sklepu.

Poniżej przedstawiamy kilka naszych realizacji, jeżeli klikniecie w nazwę firmy – automatycznie zostaniecie przeniesieni na dedykowaną stroną i będziecie mogli sprawdzić jak wyglada i działa w rzeczywistości.

Przykładowe realizacje:

  • STUDIO PIERWSZEGO TAŃCA – to strona typu one page dla grupy tancerzy, którzy uczą przede wszystkim pierwszego tańca. Zdecydowaliśmy się na styl retro aby odróżnić ją od stron konkurencji i z tego co wiemy – strona bardzo przykuwa uwagę, o czym mówią sami kursanci, którzy trafiają na nią z wyszukiwarki Google.
  • AJOUR – klasyczna strona z nawigacją poziomą, w której położyliśmy nacisk na prostotę i minimalizm, aby jak najlepiej zaprezentować niezwykle designerskie i ozdobne wzory wycinane w metalu na potrzeby elewacji budynków, balustrad i aranżacji wnętrz. Strona została wzbogacona o moduł bloga, na którym można znaleźć m.in. inspiracje wnętrzarskie.
  • bLIFE – przykład wspomnianego miksu czyli strony typu one page połączonej z blogiem. bLife to duet składający się z fizjoterapeuty i dietetyka, dlatego staraliśmy się podkreślić wartości dziewczyn, jak np. troska o zdrowie, ale bez typowych, medycznych skojarzeń. Dla strony został również przygotowany moduł sklepu, ale zostanie uruchomiony w chwili gdy dziewczyny skończą pracę nad swoim autorskim produktem. To co ważne, żadna z dziewczyn nie miała wcześniej styczności z blogowaniem więc bardzo ważne było przygotowanie czytelnej instrukcji zarządzania stroną. Tak też się stało i bez większych problemów, obie nauczyły się zmieniać podstawowe informacje na stronie oraz dodawać posty blogowe.
  • PIĄTEK 13. – kolejny przykład miksu czyli strony typu one page połączonej z blogiem, tym razem w wersji dwujęzycznej (PL/EN). Piątek 13. to marka autorskich projektów papierów do scrapbookingu, które sprzedawane są hurtowo, dlatego oprócz wyeksponowania dostępnych kolekcji, na stronie znajduje się również zahasłowana podstrona z dodatkowymi materiałami – tylko dla stałych klientów.
  • ADW. KATARZYNA SKOWROŃSKA – strona wizytówka, która musiała wzbudzić zaufanie klientów, a jednocześnie wyróżnić praktykę zawodową Kasi, spośród innych adwokatów.
  • ANCESTORS IN POLAND – to dwujęzyczna strona Emila, który jest genealogiem, dlatego bardzo zależało nam na podkreśleniu specyfiki jego pracy czyli przede wszystkim poszukiwaniu przodków, organizacji wypraw śladami przodków oraz tłumaczeniu starych dokumentów – stąd motyw drzewa i bardzo rozbudowana galeria dokumentów.
  • DOPRACOWANI – to strona Magdy, 1/3 Monkey Business, a jednocześnie najbardziej rozbudowana realizacja. Składa się ze strony wizytówki typu one page oraz kilku dedykowanych podstron, w tym m.in. zahasłowana podstrona z prezentami dla osób zapisanych na newsletter, moduł bloga, podstrona z ofertą współpracy dla firm i podstrona z możliwością zapisu do projektu Blogometamorfoza. Koniecznie sprawdźcie, bo co jesteśmy w stanie zrobić dla siebie, możemy zrobić i dla naszych klientów.

Potrzebujecie strony www dla swojej firmy? Doskonale trafiliście!

Kategoria :  Przykładowe realizacje

Napisz komentarz

Twoja opinia jest dla nas ważna. Twój e-mail nie zostanie upubliczniony.

Please wait...
Strony www — Monkey Business